Kõik oleme haiged. Kõik!

Järjekordne halamine. Aga no kaua võib? Millal meie päike pilve tagant välja tuleb?

Mammu on nüüdseks juba kuu aega haige olnud. Algas see hammaste tulekuga, millega kaasnes nohu, siis tuli ka veel köha ja nii oli see jant mitu nädalat. Siis kolmandal nädalal kirjutati talle antibiootikumid, mida andsin talle nädal aega. Ei mingit paranemismärki. Pühapäeval tekkis tal kõrge palavik, mis järgmisel päeval muudkui tõusis ja tõusis, ka ülejärgmisel päeval oli olemas. Ikka selline üle 39 kõvasti. Siis sõbranna märkas, et ta kaelal ja seljal on veider lööve, põsed ka punased. Eile nagu ei olnudki midagi. Eks ta veidi isutu ja viril oli, aga palaviku polnud ja põsed ka ei punetanud enam. Ja no täna! Ta ärkas ülivara hommikul suure kisaga, oli üle kere täpiline. Nägu – peanahk – selg – kõht. Kõik punaseid täppe täis. Ja kõik viitas sümptomite poolest sarlakitele. Täna siis käisime jälle perearstil. Käisime seal ka teisipäeval ja eelmisel nädalal. Vaadati ta siis üle, kuulati, vaadati kurku, võeti igasuguseid proove ja lõpptulemus – kõik on korras.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Ei ole ju. Mu laps on ülekere täpiline, oli alles kõrges palavikus, ei taha süüa ja on üleüldse selline haige kribu, kes juurde ka ei võta. Me teeme hetkel õhtusööki. Kell saab kohe 9. Ta oli jälle terve päeva sülelaps ja kõik kodused toimetused on tegemata. Ka koolitoimetused jällegi… Ma ei hakka temaga lastehaiglasse ka minema, sest seal on ootejärjekord 4 tundi, vahet pole kas päeval või ööl. Ma olen sinna mitu korda helistanud ja uurinud. Ja pealegi, seal koridoris oodates saaks ta tõenäoliselt palju hullema viiruse veel otsa. Nüüd ta läks veel tühja kõhuga magama ka ning me kardame, et kui ta unepealt üles ajame, siis noo, ma kardan, et kutsutakse uuesti lastekaitse, arvestades kui kõva häält ta teeb.

No ja mainin ära, et ka Andres on haige ja ka mina olen haige. Suurepärane kombinatsioon, kas pole?

Advertisements

8 thoughts on “Kõik oleme haiged. Kõik!

  1. Oehhh, tahaks nagu midagi lohutavat õelda aga ei oska. Ise elasime just selle haigusaja üle ja lõpuks mõlemad lapsega terved. Teile aga kiiret paranemist!

    • Aitäh! Loodan, et hakkame nüüd terveks saama juba. Kuigi ma seda juba viimased kolm nädalat lootnud ja iga nädal tuleb midagi uut juurde.

  2. Loodan, et saate terveks!

    Meil tüürib ka vaikselt sinnapoole, et kogu pere haiguspäevad tulekul. Väikemees on kolmandat päeva haige, täna hakkas mees köhima ka lörisema ja tagatippu on mul ka nohu juba 😦

  3. See kolmepäevapalavik? Laural oli see u 9 kuusena. 3 päeva 40+ palavik ja siis mitu päeva üleni täpiline. Aga soovin kiiret paranemist 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s