Taas remont

Seekord viimaks ometi selles suures kolatoas, mille seinu katavad need kohutavad liblikad. Üleüldiselt mul liblikate vastu midagi ei ole, aga need on seal kuidagi nii reaalsed, et kõigepealt siia kolides ja kappi puhastades, arvasin ma hämaras, et tegu on hiiglaslike ämblikutega. Ja viimaseid ma kardan, väga.

Remont on hetkel selles järgus, et Andres on nüüd paaril õhtul üritanud vana tapeeti seinast ära kiskuda. Mis ei ole läinud kahjuks pooltki nii libedalt, kui me alguses lootsime. Üsna kõvasti on see raibe seal seinas kinni. Eks umbrohust olegi keeruline lahti saada.

Uus tapeet on meil olemas. Saime selle väga väga odavalt. Kõigest 3.90 ühe rulli eest. Kokku on tarvis 7 rulli. Tuba tuleb, tadadamm – HELEROHELINE. Jah, täpselt nii imelik värvivalik ongi. Peamiselt seetõttu, et kardinad seal toas on rohelised ja neid me välja vahetada ei viitsi. Põrandat me samuti seal toas vahetama ei hakka, sel ei ole mõtet, kuna ta siiski jääb lihtsalt toaks, kus keegi aeg-ajalt ööbida saab ja kus me oma asju hoiame. Ma siiski südames loodan, et kui asi sealmaal, et Mammul oma tuba vaja on, oleme me juba oma PÄRIS kodus. Sellele on eelduseks, et ma oma kooli ilusasti ära lõpetan, et saaks linnast veidi kaugemale minna.

Panen siia võrdluseks mõned pildid toast, milline ta meil enne oli ning milline ta praegu, remondi käigus välja näeb. Ja loodetavasti üsna pea saan ka lõpptulemusest pilte lisada 🙂

Selline oli siis tuba enne. Nagu näha. Seal on VÄGA PALJU ASJU! Ja kahjuks on kõik need asjad hetkel teistes tubades laiali, ehk me elame nagu mustlaslaagris. Taaskord. Aga kõik ülla eesmärgi nimel.

Toas on üks voodi, üks suur laud, 5 riiulit ja hiiglaslik garderoobikapp – ääretult tänuväärne asi. Sest seal saab kola hoida! Aa ja kuivati ka. Kuna meil neid suuri asju polnud kuhugi mujale panna, siis kiletasime me need lihtsalt ära ja jätsime tuppa.

Tuba siis enne remonti.


Juba remondi käigus:


Ja põhimõtteliselt ilma tapeedita tuba:


Ja paar pilti uuest tulevasest tapeedist:


Varsti saan loodetavasti juba vastremonditud toast pilte jagada. Jätame Marieliga issi koju rahus remonti tegema ning sõidame ise homme teadmata pikaks ajaks maale ära. Või noh 3-4 päevaks.  🙂

Advertisements

3 thoughts on “Taas remont

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s