Neljapäev

Täna oli siis ujumise päev. Meil oli seljataga super öö. Laps jäi 9 aeg magama, ärkas 4 läbi, sõi ja magas ilusti edasi. Siis ärkas 7.30 koos äratuskellaga, sõi uuesti ja jäi jälle magama. Mis tähendas, et mul oli aega rahus süüa ja asjad kokku sättida. Ujuma läksime Reval Sporti. Üks teine beebigrupi emme tuli meile järgi, kes seal juba varem käinud oli. Revalis oli mõnus, riietusruumis oli eraldi nurk eraldatud beebiemmedele, kus olid mähkimislauad ja toolid. Võtsin endale kohe 3 mähkimislauda, ühe peale panin lapse, teise peale asjad ja kolmandale meisterdasin mähkimisjaama. Aga kuna me kahekesi seal olime, siis kedagi ei seganud ka ja ruumi ära ei võtnud. Ostsin ju eile Mothercarest Marielile spetsjom ujumispüksid, aga kuna suurusevahe on 0-6 kuud ja ta on alles 3 kopikatega ja muidu pisike, siis püksid olid nii suured, et hea, et jalast ära ei tulnud. Aga no need on niikuinii vaid moe pärast jalas, sest reeglina beebid vette ei kaka ja no piss tuleb niikuinii sealt läbi. Endal mul veel uusi ujukaid muretsetud ei ole, nii pidin leppima oma rasedusaegsete ujukatega. Oligi hea, kattis kõhu ja armid kinni vähemalt. Eelmine aasta oli nii, et ostsin uued ujumisriided, võtsin 6 kg alla ja siis need olid suured ja tulid seljast ära. Ja kuna mul on ikka suur plaan alla võtta, siis ma ei hakka end praegu poes mõnitama. 

Basseinis oli täpselt mõnusalt parajalt soe vesi ja trennis olimegi kahekesi + siis treener. Täitsa nagu personaaltrenn. Vees Marielile meeldis. Ujusime igatepidi – kõhuli, selile, tegime vees ringe, kasutasime nuudlit ja surfiplaati. Ja isegi sukeldusime esimest korda. Ja lausa 4 korda järjest. Mitte ühtegi piiksu lapse poolt. Samamoodi on võimlemises, kui teised beebid nutavad, siis minu oma vaatab silmad punnis ja naudib trenni. Kuivatamise aeg oli väike streik, aga no väsimus oli ka suur. Kindlasti läheme järgmine nädal uuesti 🙂

Peale trenni sõitsime Sakku (Sakusse?), kus meil oli jälle väike beebikokkutulek. Õnneks oli seekord vähem rahvast, mis andis võimaluse rohkem suhelda ja jutustada ja istumist paremini hallata. Seal oli kiikuv beebihäll, mille mammu siis vallutas ja tegi seal lausa 2 lõunaund. Esimese lühema ja teise aeg põõnas vist mitu tundi. Sain sealt kätte ka platcentactive juukseampullid, millega ma siis üritan lapsel beebikõõmast lahti saada ja ülejäänud topin endale pähe, äkki hakkavad paremini kasvama. Ripsmeseerumi tellin ka. 

Lõpuks nüüd õhtul koju jõudes, panime lapse põrandale selili ja ta keeras end esimest korda täitsa ise seljalt kõhule. Hurrraa!

Ja siis me avastasime põrandal kükitades, et maas on sipelgad..siis mitu ja lõpuks tundus, et kõik kohad on neid täis! Appi! Pritsisin praegu põrandad äädikalahusega üle ja pesime põrandad puhtaks. Homme võtan suurema puhastuse ette. Et need õudused mu kodust ära kaoks! 

Mariel jäi tissikoomas nüüd juba magama ja ma luban endale ühe väikse lahja siidri ja ronin ka varsti voodisse 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s